Wienerberger E4 dům

Kvalitní stavba z kvalitních materiálů

Wienerberger e4 je nová generace cihlových domů, které vyhovují náročným požadavkům směrnice Evropské unie o energetické náročnosti budov (platné od roku 2020).

Dům je připraven na moderní nároky na bydlení a životní styl v následujících desetiletích. Má vynikající tepelně-izolační parametry, které vycházejí z vlastností cihelného systému Porotherm a pálené střešní krytiny Tondach. Domy e4 jsou charakteristické nejen vysokou užitnou hodnotou ale jsou i cenově příznivé. 

Naše firma patří mezi vybrané certifikované a prověřené stavební firmy, která Vám zajistí realizaci výstavby rodinného domu Wienerberger e4 na klíč.

Výhody programu Wienerberger e4 dům

Výhodná cena

Cena domu e4 je optimalizována tak, aby byla plně srovnatelná s jinými konstrukčními řešeními. Výhodou je také dodržení dohodnuté ceny domu, nízké roční náklady za energie a minimální náklady na jeho údržbu garantované dlouhou trvanlivostí pálených střešních tašek, cihel a systému jednovrstvého zdiva bez dodatečného zateplení.

Návrh projektu

Individuální architektonické řešení vzhledu e4 domu je samozřejmostí. Dům je vždy navržen podle Vašich požadavků. Z pálených cihel vytvoříte jakýkoliv tvar a dispozici. Nenechte se svázat typovými projekty a využijte stavebnicové řešení systému Porotherm.

Kvalitní materiál a hrubá stavba

Vynikající tepelněizolační vlastnosti keramických materiálů spolu s bezvadným provedením hrubé stavby tvoří základ Vašeho e4 bydlení. Pro domy stavěné v programu Wienerberger e4 dům jsou navíc upřednostněné dodávky cihel Porotherm a střešních tašek Tondach.

Stavění bez starostí

Jako certifikovaná a prověřená stavební firma Vás provedeme stavbou rodinného domu e4 od začátku až do konce. Provedení hrubé stavby prověří nezávislá kontrola.

Sjednejte si bezplatnou konzultaci

Napište nám a my Vám rádi se stavbou rodinného domu e4 poradíme