Návrh a renovace interiérů

Pro obytné prostory i provozovny​

Provádíme návrh a realizaci nových či renovaci starých interiérů pro obytné a kancelářské prostory. Pro příjemné prostředí je nesmírně důležitý pěkný a útulný interiér, který je zároveň i podle Vašeho stylu. V interiérech trávíme většinu svého života a tak je podstatné, abychom se v nich cítili co nejlépe. Obraťte se na nás a my Vám pomůžeme vytvořit ten pravý přímo pro Vás.

Dále se zabýváme návrhem a realizací atypický staveb. Máme bohaté zkušenosti ze zahraničí, a to především z Holandska.

Tradiční interiéry

Typickým rysem je jednoduchý a praktický design, kde se kombinuje moderní a tradiční architektura. Dává důraz především na přírodní prvky ve spojení se světlými barvami.

Hlavními materiály je především světlé či tmavé masivní dřevo, sklo nebo kámen. Prostory jsou plně prosvětleny a provzdušněny, často jsou odhaleny dřevěné prvky krovu. Tento styl je u nás jedním z nejoblíbenějších.

Moderní interiéry

Dominuje zde šedá, černá nebo bílá barva v lesklém či matném odstínu v kombinaci se světlým dekorem dřeva a kovem. Je kladen důraz na jednoduché tvary, eleganci a na funkční využití prostoru.

Nedílnou součástí jsou vestavěné spotřebiče a netradiční bytové doplňky.

Vždy se snažíme maximálně splnit všechna přání klientů, návrhy i realizace děláme v různých stylech i v různých cenových kategoriích.
Ke každé stavbě je zapotřebí individuální přístup.