Individuální rodinné domy

Rodinný dům na míru podle Vašich představ

Individuální rodinné domy

Individuální rodinné domy od Vilet stavby jsou uceleným řešením. Výstavba těchto rodinných domů vyniká svým individuálním a moderním pojetím už od samotného projektu. Podívejte se že můžete bydlet v domě svých snů, zjistěte jak to celé probíhá a koukněte na naše ukázky realizací. Pro nezávaznou konzultaci se nám ozvěte rádi Vás poznáme. 

Bydlete v domě svých snů

Máte své vlastní představy o budoucím bydlení a chcete je zrealizovat? Obraťte se na nás a my se o vše postaráme. Díky našim předchozím zkušenostem umíme navrhnout i zrealizovat impozantní a moderní objekty.

Pomůžeme Vám také vybrat veškeré vybavení domu, které zaneseme do technického popisu a tím i maximálně upřesníme konečnou cenu díla. U nás se nemusíte obávat, že se určitá část stavby, s níž se počítalo od počátku, zhotoví s většími náklady. My slovo vícepráce neznáme.

Jak to celé probíhá

  • Náš architekt Vám vyhotoví na základě Vašeho rozpočtu nebo požadavku dokumentaci na míru a zařídí veškeré legislativní podklady.
  • Po upřesnění všech detailů naplánujeme postup celé realizace. S vydáním stavebního povolení začínáme ihned stavět Váš vysněný domov.
  • V průběhu celé výstavby můžete pozorovat, jak Váš dům roste a sledovat postup prováděných prací, které se budou po celou dobu pečlivě zaznamenávat do stavebního deníku.​
  • Po dokončení stavebních činností, finálního úklidu a legislativních nutností se můžete ihned nastěhovat a začít bydlet! Navíc na domy dáváme několik let záruku.

Ukázky naší práce

Chcete si promluvit o Vašem projektu?

Napište nám a my se Vám ozveme.