rekonstrukce a revitalizace

Rekonstrukce celého objektu a revitalizace staveb

Generální rekonstrukce a revitalizace

Rekonstrukce a revitalizace staveb je zvlášť potřeba pro starší obytné prostory. Hledáte-li spolehlivou firmu pro Prahu a okolí, která provede rekonstrukce a revitalizace na Vaší stavbě, rádi Vám s tím pomůžeme. Můžete se ozvat o konzultaci Vaší rekonstrukce nebo revitalizace staveb.

Rekonstrukce staveb

Vypracujeme kompletní projekt pro přestavbu vnitřní dispozice (nosných i nenosných konstrukcí), renovaci nebo výměnu technologického zařízení, revitalizaci funkčních částí objektu a návrh interiérového designu. Nedílnou součástí je také zajištění financování, případné dotace a stavebního povolení. Projekt zpracováváme vždy na základě předem stanoveného rozpočtu a také s ohledem na podmínky získání dotace.

V tomto směru se zabýváme především komerčními a obytnými celky – bytové domy, mateřské, základní i střední školy, obecní a úřední budovy, historické budovy apod.

Realizaci dokážeme naplánovat a provést v různých termínech na míru potřeb nebo možností investora. Vše probíhá na základě předem vypracovaného harmonogramu včetně stanovených kontrolních dní staveniště s investorem a jeho technickým dozorem.

Revitalizace staveb

Jedná se o kompletní opravu všech důležitých funkčních částí budovy, které vlivem času a opotřebení již nevyhovují současným požadavkům na bydlení. Revitalizace tedy přinese zásadní zlepšení technických i estetických vlastností budovy a výrazně také sníží náklady na vytápění.

Zpracujeme pro Vás kompletní projektovou dokumentaci s návrhem ideálních izolačních řešení včetně vyřízení stavebního povolení a získání dotace. Realizace následně probíhá s největším ohledem na udržení klidu a soukromí v objektu během provádění stavebních prací.